Sportuitslagen week 11 2017

Foto: Pixabay CC0

Dit zijn de sportuitslagen van voetbalvereniging SBC en handbalvereniging Apollo voor week 11.

Voetbalvereniging SBC

Wedstrijd Uitslag
Rood Wit Veldhoven JO 19-1 SBC JO 19-1 1-3
SBC JO 19-2 De Valk JO 19-1 3-1
SBC JO 19-3 Bergeijk JO 19-2 Uitgesteld
DVS JO 19-2 SBC JO 19-4 Afgelast
Wilhelmina MO 19-1 SBC MO 19-1 6-2
SBC JO 17-1 DBS JO 17-1 1-0
Spoordonkse Boys JO 17-1 SBC JO 17-2 0-0
WODAN JO 17-3 SBC JO 17-3 1-1
SBC JO 17-4 FC Cranendonck JO 17-1 Uitgesteld
SBC JO 17-5 RPC JO 17-5 5-2
SBC JO 15-1 DBS JO 15-1 1-0
WODAN JO 15-3 SBC JO 15-2 1-2
Tongelre JO 15-1 SBC JO 15-3 3-3
Sarto JO 15-5 SBC JO 15-4 Afgelast
SBC JO 15-5 Braakhuizen JO 15-2 5-1
SBC JO 15-6 Braakhuizen JO 15-3 Afgelast
SBC JO 13-1 EFC JO 13-1 3-0
SBC JO 13-2 RKVVO  JO 13-2 2-1
SBC JO 13-3 Nieuw Woensel JO 13-1 Afgelast
Unitas ’59 JO 13-10 SBC JO 13-4 6-5
SBC JO 13-5 ZSC JO 13-2 Afgelast
SBC JO 13-6 RPC JO 13-4 3-0
Oirschot Vooruit JO 13-6 SBC JO 13-7 Afgelast
Hilvaria MO 13-1 SBC MO 13-1 1-3
Wilhelmina Boys JO 12-1 SBC JO 12-1 Afgelast
SBC G 1G RKKSV G 2G Afgelast
SBC JG 1 Vrij
Brederodes JG 2G SBC JG 2G 0-4
Best Vooruit JO 11-1 SBC JO 11-1 2-2
SBC JO 11-2 Marvilde JO 11-1 3-1
DBS JO 11-5 SBC JO 11-3 Afgelast
WODAN JO 11-3 SBC JO 11-4 Afgelast
Wilhelmina Boys JO 11-3 SBC JO 11-5 2-4
Nuenen JO 11-7 SBC JO 11-6 2-3
SBC JO 11-7 Unitas ’59 JO 11-4 1-9
SBC JO 11-8 DBS JO 11-10 4-3
Braakhuizen JO 11-5 SBC JO 11-9 1-6
WODAN JO 11-8 SBC JO 11-10 Afgelast
SBC JO 11-11 Sint-Michielsgestel JO 11-4 8-1
Bladella JO 11-7 SBC JO 11-12 0-3
SBC JO 10-1 FC Eindhoven AV JO 10-1 6-1
SBC JO 9-1 Vrij
SBC JO 9-2 Vrij
SBC JO 9-3 RKSV Heeze JO 9-2 2-2
SBC JO 9-4 WODAN JO 9-6 2-2
Woenselse Boys JO 9-3 SBC JO 9-5 7-1
WODAN JO9-5 SBC JO 9-6 6-1
SBC JO 9-7 RKVVO JO 9-5 3-0
Unitas ’59 JO 9-9 SBC JO 9-8 5-1
Geldrop JO 9-7 SBC JO 9-9 1-3
SBC JO 9-10 Acht JO 9-6 2-2
SBC JO 8-1 RPC JO 8-2 3-2
SBC 1 FC Eindhoven 1 0-2
SBC 2 Braakhuizen 2 4-0
DBS 2 SBC 3 0-0
SBC 4 Pusphaira 2 2-4
SBC 5 RKVVO 4 3-0
EFC 5 SBC 6 2-3
DBS 5 SBC 9 2-0
SBC 10 Nuenen 12 6-0
EMK 6 SBC 11 Afgelast
Wilhelmina Boys 8 SBC 12 2-9
SBC VR1 Unitas’59 VR1 1-6
Vlijmense Boys VR1 SBC VR2 9-0

Handbalvereniging Apollo

Wedstrijd Uitslag
Bedo E1 Apollo E1 10-6
Helios ’72 D3 Apollo D1 10-15
Aristos HC1 Apollo HC1 21-21
Wittenhorst DB1 Apollo DB1 6-15
Wittenhorst HS1 Apollo HS1 15-27
Apollo E1 MBDE/De Sprint E1 12-18
Apollo DS1 Saturnus DS1 28-14
Apollo DS2 Aristos DS3 15-15
Apollo HS2 Oranje Wit HS1 19-16
Apollo HS3 Habo ’95 HS2 23-25

In plaats van dit bericht liever jouw nieuwsbericht gelezen?

Hier had jouw nieuwsbericht kunnen staanWij zitten klaar om je berichtje te ontvangen en waar nodig te helpen om jouw bericht perfect te maken voor publicatie.

Reacties